Sleduj nás

Clash of the Stars žádné bojovníky nezneuctívá, tvrdí Le Sy. Do klece by rád dostal Jardu Jágra

Clash of the Stars žádné bojovníky nezneuctívá, tvrdí Le Sy. Do klece by rád dostal Jardu JágraFOTO: CLASH OF THE STARS

Jaromír Jágr v kleci? Pokud to vyjde, bude to splněný sen, tvrdí promotér Tomáš Le Sy. Jaké jsou další cíle Clash of the Stars?

Clash of the Stars se tento víkend dostane teprve ke svému třetímu pokračování, ale už dnes se řadí mezi největší „bojové“ organizace na tuzemské scéně.

Jako jediní dávají celebritám a influencerům možnost vyřizovat si své spory v kleci. A takové zápasy diváky prostě baví. To mimo jiné naznačil sám promotér Tomáš Le Sy v interivew pro fights.cz.


„Jsme velmi spokojeni, kam se Clash posunul za tak krátkou dobu. Těší nás velký zájem fanoušků, médií i obecné veřejnosti. Jsme rádi, že lidé vědí, co od Clashe očekávat. Těší se na každý další turnaj a sledují naše videa. Na vše, co je spojené s Clashem, se velmi těší. Jsme spokojeni, kam jsme se dostali a samozřejmě míříme mnohem výše.“

Nejvíce zatím budily pozornost dvojice Kotlár vs. Benda a samozřejmě také Bejr vs. Grznár. Kdyby si ale Le Sy mohl vybrat, sáhl by ještě dále. K takovému zápasu, který by zboural celou domácí scénu.


Clash of the Stars má vysoké ambice

„Když bych si mohl sám vybrat vysněný souboj, asi bych zvolil zápas nějakých dvou úspěšných sportovců. Takhle z hlavy řeknu Jaromír Jágr proti Pavlu Nedvědovi. Jsou to legendy českého sportu a bylo by krásné je sledovat proti sobě,“ představil Tomáš svou vizi.

Ne všichni ovšem berou Clash of the Stars jako regulérní organizaci. Jedna část publika říká, že její činnost dehonestuje regulérní zápasníky. Ta druhá ovšem akceptuje, že právě tyto zápasy přimějí diváky, aby se v nich probudila láska k bojovým sportům, o které by normálně ani nezakopli. K jaké skupině se řadíte vy?

„Nevím, jakým způsobem může Clash dehonestovat ostatní bojovníky. Všichni musíme poznat, co je profesionální a co je amatérské MMA. Ani mi nepřijde, že by se profesionální zápasníci nějak negativně vyjadřovali. Naopak! Jsou tu bojovníci, a není jich málo, kteří mají Clash velmi rádi,“ pronesl Le Sy svůj názor.Další články