Sleduj nás

Cítím se jako nekorunovaná šampionka, hlásí Tate a varuje Shevchenko

Cítím se jako nekorunovaná šampionka, hlásí Tate a varuje Shevchenko
Miesha Tate je připravena znovu získat svou kdysi ztracenou královskou korunu a už teď ví, komu ji sebere.

„Pořád slýchám, jak je teď Tate ve skvělé formě, což vzbudilo můj zájem. Je to přeci jen velká zápasnice a legenda našeho sportu, proto říkám, že pokud vyhraje nad Lauren Murphy, dám jí šanci, aby zabojovala o můj pás,“ uvedla začátkem týdne současná šampionka Valentina Shevchenko, která tak jasně dala najevo své úmysly.

Miesha Tate

Její zpráva bez problémů doputovala ke svému cíli


„Slyšeli jste to, Valentina mě vyzvala. Ví totiž moc dobře, kdo tu táhne pozornost. Ve skutečnosti si se mnou přeje bojovat naprosto každý, proto jsem to já, kdo je pravou šampionkou v UFC. Jsem svým způsobem nekorunovanou královnou,“ odpovídala slavná pětatřicetiletá bojovnice.


Miesha Tate se do klece tedy vrátí 2. července, kdy ji bude čekat debut v muší váze, kam se stěhuje z bantamu. Soupeřkou se jí stane již zmíněná Lauren Murphy, která naposledy podlehla právě Valentině Shevchenko.

„Věřím tomu, že se přes Lauren dostanu a potom s Valentinou rozpoutáme to pravé peklo. Jen mě mrzí, že nyní předvedla tak slabý výkon proti Taile Santos. Podle mě ten duel dokonce i prohrála, takže teď vypadá dost přemožitelně. Až ji porazím i já, lidé to nebudou považovat za tak velký úspěch, jako kdyby stále vypadala neporazitelně,“ přidala Tate.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články