Sleduj nás

Cigáni odjakživa obírali Čechy, je to normální. Já ale už krást nemusím, sociálka mi dává dost, hovoří Jan Kotlár

Cigáni odjakživa obírali Čechy, je to normální. Já ale už krást nemusím, sociálka mi dává dost, hovoří Jan Kotlár Foto: Clash of the Stars

Jan „Diego“ Kotlár přiznává, že má za sebou temnou minulost, kdy se nechoval zrovna ukázkově. Teď si však na nic stěžovat nemůže, protože jej stát živí.

Byl to klasický všední den jako každý jiný, kdy Jan Kotlár usedl ke stolu ve své kuchyni, vzal do ruky telefon, zapnul TikTok a začal streamovat. V jeho podání už taková rutina, která však častokrát může skončit nějakou zajímavou hlubokou myšlenkou… Jako třeba právě nyní.

Při běžném rozhovoru s fanoušky došla řeč i na to, proč Jan není v práci (přeci jen by se ta dovolená od začátku ledna mohla někomu zdát už příliš dlouhá), ale společensky přijatelné odpovědi jsme se nedočkali.


Stát se stará

„Proč bych já měl makat, když je o mě tak dobře postaráno?“ zněla Kotlárova tradiční odpověď, která se však ještě dále kouskovala. A každý tento střípek vrhá špatné světlo na celou romskou komunitu.

„Jak tu někteří píšete, že jsem kradl, abych se měl dobře, tak vám na rovinu přiznám, že ano, ale to bylo v mládí. To je u nás cigánů normální, čáve vždy obírali Čechy, ale potom jsme přišli na ‚ouřad‘ a zjistili jsme, že nikoho obírat nemusíme, protože je o nás královsky postaráno,“ povídal za doprovodu blaženého úsměvu na tváři.


„Ty kůže líná! A to ti není blbý, že na nás vyděláváš?“ ptal se fanoušek Daniel, jehož dotaz neunikl Janově pozornosti. „Přesně takoví, co o mně píší, že jsem kůže líná, na mě nejvíce vydělávají. Takže bys měl víc makat, abych se měl ještě líp,“ zněla pohotová odpověď.

Jsem zápasník a celebrita

Jedním z důvodu, proč se Janu Kotlárovi věnuje taková pozornost, ačkoliv si ji za své vystupování vyloženě nezaslouží, je to, že měl ostrý spor s Karlosem Bendou, který zaujal organizaci Clash of the Stars, která dala oběma borcům šanci, aby si ho vyříkali v kleci.

Na tento amatérský MMA zápas Diego trénoval jen minimálně, což se také odrazilo na výsledku, jež silně hovořil v jeho neprospěch. Padesát tisíc korun nicméně bylo doma a aby Diego potvrdil svá předchozí slova, tak se je pokusil ututlat před úřadem, kterému řekl, že v Clashi zápasil zadarmo, aby to neohrozilo jeho pravidelné dávky.


„Dělám si, co mě baví, a vy se o mě nestarejte,“ vzkázal Honza kritikům. „Dnes jsem nejenom zápasník, ale už i celebrita, já už si vedu úplně jiný život. Jestli mi závidíte, že jsem tak hezky barevný a nemusím na sluníčko, abych měl penízky, to je váš problém,“ řekl s tím, že by si s Karlosem Bendou v příštím roce rád dal odvetu. Tentokrát ale prý přípravu už nepodcení.

Zdroj: Autorský text​


Další články