Sleduj nás

Chystá GSP záhadné překvapení? Podle sparingpartnera prý stále trénuje jako o život

Chystá GSP záhadné překvapení? Podle sparingpartnera prý stále trénuje jako o život

Rory MacDonald, dlouholetý tréninkový parťák a dobrý přítel kanadské bojové legendy Georgese St-Pierra, odhalil, že i skrze „důchodový status“ na sobě GSP stále dře jako za mlada. A to dokonce tak moc, jako by se připravoval na nějaký zápas.

„Kdybyste ho viděli, tak byste tomu neuvěřili. Neustále trénuje, piluje techniku a rve se jako za mlada. Ten chlap prostě nezpomaluje, je naprogramován na jiný stupeň,“ překvapoval MacDonald. „Nedokážu říct, jestli je za tím něco víc, ale rozhodně svým přístupem udivuje nejenom mě, ale všechny v týmu,“ doplňoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

GSP se momentálně nachází v důchodu, kam zamířil, když mu nevyšel zápas s Khabibem Nurmagomedovem. Ruský Orel se nechal slyšet, že by kvůli svému idolu klidně přešel o váhu výše, jen kdyby se s ním mohl střetnout. Každopádně měl jen jednu prosbu - aby počkal, až se vrátí ze svého výkonu trestu.

Věci se ovšem od té doby zkomplikovaly. St-Pierre zmizel ze scény a Khabibovi byl přiřazen povinný souboj s dočasným šampionem divize lehké váhy Dustinem Poirierem. S ním by se měl utkat začátkem podzimu.


Vzhledem k tomu, že je ruský Orel zabraný, nabízí se ještě jedno řešení. To nám představil St-Pierrův trenér Firas Zahabi. „GSP je jako Mayweather. Nikdy nevíte, co by ho mohlo vytáhnout z důchodu. Podle mě je to fight, který stojí za to,“ pravil, přičemž kupodivu neukazoval na Khabiba. „Myslím si, že by se rád utkal s Conorem,“ dodal.


Další články