Sleduj nás

Chystá GSP záhadné překvapení? Podle sparingpartnera prý stále trénuje jako o život

Chystá GSP záhadné překvapení? Podle sparingpartnera prý stále trénuje jako o život

Rory MacDonald, dlouholetý tréninkový parťák a dobrý přítel kanadské bojové legendy Georgese St-Pierra, odhalil, že i skrze „důchodový status“ na sobě GSP stále dře jako za mlada. A to dokonce tak moc, jako by se připravoval na nějaký zápas.

„Kdybyste ho viděli, tak byste tomu neuvěřili. Neustále trénuje, piluje techniku a rve se jako za mlada. Ten chlap prostě nezpomaluje, je naprogramován na jiný stupeň,“ překvapoval MacDonald. „Nedokážu říct, jestli je za tím něco víc, ale rozhodně svým přístupem udivuje nejenom mě, ale všechny v týmu,“ doplňoval.


GSP se momentálně nachází v důchodu, kam zamířil, když mu nevyšel zápas s Khabibem Nurmagomedovem. Ruský Orel se nechal slyšet, že by kvůli svému idolu klidně přešel o váhu výše, jen kdyby se s ním mohl střetnout. Každopádně měl jen jednu prosbu - aby počkal, až se vrátí ze svého výkonu trestu.

Věci se ovšem od té doby zkomplikovaly. St-Pierre zmizel ze scény a Khabibovi byl přiřazen povinný souboj s dočasným šampionem divize lehké váhy Dustinem Poirierem. S ním by se měl utkat začátkem podzimu.


Vzhledem k tomu, že je ruský Orel zabraný, nabízí se ještě jedno řešení. To nám představil St-Pierrův trenér Firas Zahabi. „GSP je jako Mayweather. Nikdy nevíte, co by ho mohlo vytáhnout z důchodu. Podle mě je to fight, který stojí za to,“ pravil, přičemž kupodivu neukazoval na Khabiba. „Myslím si, že by se rád utkal s Conorem,“ dodal.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview

Tento víkend nás čeká další turnaj organizace UFC, který proběhne v APEXu v Las Vegas. Původně se měl uskutečnit na území Jižní Koreje, ale díky problémům s halou se vše odehraje v tradičních prostorách nevadského sportovního centra.

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview