Sleduj nás

Chito Vera? Vůbec mě neohromil, kroutí hlavou Cejudo. Tohle jsou důvody

Chito Vera? Vůbec mě neohromil, kroutí hlavou Cejudo. Tohle jsou důvody
Marlon Vera si o víkendu na konto připsal další cenný skalp, ale bývalý šampion Henry Cejudo s jeho výkonem znovu oslněn nebyl.

Pokud fanoušci něco milují, pak je to přímočarý a agresivní styl, který Marlon „Chito“ Vera lidem přináší. Po boji s ním se mohli hlásit u plastického chirurga Davey Grant, Frankie Edgar, Rob Font a nově i Dominick Cruz.

Chito si po svých zápasech odnáší samé bonusy za nejlepší výkony večera. Je tedy vidno, že jeho služby umí Dana White ocenit, jen takový Henry Cejudo stále unesen není.


„Dominick Cruz v tomto fightu velmi snadno vedl 4-0 na kola. Bohužel ale dělá tu stejnou chybu, že svou hlavou jde občas ranám naproti. Podobně jsem ho nachytal já, když jsem s ním bojoval,“ konstatoval Cejudo, jenž nyní zastával roli diváka.

„Chito ho porazil, ale mě svým výkonem vůbec nenadchl. Moc se vrací dozadu a nevyužívá příležitostí, které mu oponent nabízí. Dominick mu dal spoustu šancí tento fight ukončit dříve, on je ale nevyužil,“ zmínil se bývalý šampion muší či bantamové váhy.


cruz vera zapas ufc

Cejudo nám tedy bude moct ukázat, jak se to dělá, až se oficiálně vrátí zpátky. Když naposledy on či jeho manažer mluvili o návratu, spojovali nás s letošním podzimem. Tak uvidíme, zdali to vyjde.


Další články