Sleduj nás

Chisora: Nepřekvapilo by mě, kdyby se Klitschko ještě vrátil. Vlastně se divím, proč vůbec odešel

Chisora: Nepřekvapilo by mě, kdyby se Klitschko ještě vrátil. Vlastně se divím, proč vůbec odešel

Dereck „WAR“ Chisora (32-9-0, 23 KO) opět otevřel horké téma ohledně potenciálního návratu nejdéle vládnoucího šampiona v těžké váze Wladimira „Dr. Steelhammera“ Klitschka (64-5-0, 53 KO).

Britský raubíř je toho názoru, že mladší z bratrů Klitschků neměl vůbec odcházet do důchodu. „Jeho snem bylo stát se tím nejstarším šampionem v těžké váze! A navíc má potřebné kvality i zkušenosti, aby to dokázal!“ pravil na adresu Wladimira, který odešel do boxerského důchodu v létě roku 2017.

Od té chvíle se objevila spousta spekulací, že by se veleúspěšný „Dr. Ocelová pěst“ opět mohl vrátit na scénu. On sám to přiživil tvrzením, že stále cítí to pomyslné svrbění v rukou a stále jej láká touha něco dokázat. Své rozhodnutí ohledně comebacku však ponechal čisté náhodě. „Pokud se vrátím, tak se vrátím, a pokud ne, tak budu žít spokojený život,“ řekl na přelomu nového roku.


chisora

S rozhodnutím se bývalé světové jedničce snaží pomoct Dereck Chisora. „Wladimir je dobrý fighter. Problém je v tom, že je velmi obtížné mu rozumět. Chceš bojovat? Tak bojuj. Věřím, že i dneska by potrápil celou špičku těžké váhy,“ sděloval.


„Jaký je vlastně důvod, že vůbec skončil? Dobře, prohrál s Tysonem Furym a Anthonym Joshuou, ale kdyby se chtěl vrátit, tak věřím, že by zde vyvolal pořádný rozruch. Nepřekvapilo by mě, kdyby tak učinil,“ dodával Chisora.

Wladimir Klitschko se udržuje stále ve formě. Momentálně bude pomáhat v přípravě ukrajinskému kolegovi Oleksandrovi Usykovi, jehož čeká eliminační bitva v rámci WBO právě s Chirosou. „Jen ať mu Wladimir pomůže s přípravou, nevadí mi to. Naneštěstí pro Usyka mu ale nikdo nebude pomáhat v ringu,“ uzavřel šestatřicetiletý Brit.


Další články