Sleduj nás

Chimaev: Takhle válčí Čečenci, zku*vysyni! Já jsem Mike Tyson i Muhammad Ali

Chimaev: Takhle válčí Čečenci, zku*vysyni! Já jsem Mike Tyson i Muhammad Ali
MMA na tom nikdy nebylo lépe. Zejména teď, když se tu nachází člověk, který reprezentuje kvality Muhammada Aliho i Mikea Tysona.

Éra Conora McGregora je už dávno pryč. Nyní nastává éra Khamzata Chimaeva, o jehož kvalitách se po výhře nad Kevinem Hollandem údajně již nedá pochybovat.

Co Khamzat tuto bitvu vyhrál, obrátil se směrem k fanouškům. Ti jej totiž během ceremoniálu vážení vypískali, teď ale zůstali zticha. Proč asi?

„Ha! Teď mluvte!“ ozval se Chimaev. „Takhle válčí Čečenci, zku*vysyni! Jsem tady tím nejvíce nebezpečným chlápkem. Mám zbraně proti každému, všechny zabiju!“ řval do mikrofonu.

„Jsem tu, abych v UFC získal všechny tituly. Jsem tu černým páskem. Jsem nejlepším boxerem. Jsem Mikem Tysonem i Muhammadem Alim!“


https://youtu.be/YNFGZIXLE9E?t=161

Tento proslov měl umlčet fanoušky, ale možná jen na chvilku. Chimaev si nyní na sebe upletl bič. Pokud byť jen jednou zaváhá, okamžitě mu každý tato slova připomene.

Ty skutečné zkoušky mají teprve přijít a dost možná už nebudou ve velterové váze, na kterou je Khamzat svou stavbou těla příliš velký. To ale stihl potvrdit i sám Dana White.

Další články