Sleduj nás

Chimaev: Procházka je pouhý hlupák, při sparingu jsem ho strašně zničil

Chimaev: Procházka je pouhý hlupák, při sparingu jsem ho strašně zničilFOTO: UFC

Khamzat Chimaev se rozpovídal o Jiřím Procházkovi a dal vzpomenout i na jejich společný sparing. Co řekl, to vás dozajista překvapí. 

Borz je momentálně bez soupeře, ale stále platí, že si brousí zuby na tituly až ze třech hmotnostních kategorií, přičemž polotěžká váha by měla být jednou z nich. 

Právě v této souvislosti se dá říct, že by se mohl jednou střetnout třeba právě s Jiřím Procházkou, který o mistrovský titul zabojuje, až se vrátí po svém zranění ramene. Pokud vše klapne, Khamzat by si tuto válku skutečně vychutnal, na Procházku údajně zná skvělý recept, který si vyzkoušel už v praxi.


„Jirku zrovna čekal zápas s Muhammedem Lawalem a mě požádal o spolupráci. Tak jsem souhlasil, trénovali jsme spolu, spárovali jsme spolu, ale protože jsem v té době ještě neměl tak dobrý postoj, tak mě v postoji přemohl. Pak jsme si však dali klasický sparing a tam zase neměl šanci on,“ popisoval Chimaev. 

„Na zemi jsem Jirku totálně zničil. Co se týče klasického MMA sparingu, v něm neměl šanci. To vám může potvrdit každý, kdo tam s námi tehdy v tom gymu byl,“ líčil. 


„Jirka se dnes tváří jako vítěz, tak mu připomínám, že pokud chce něco říct, tak ať se vrátí k nám do gymu a dáme si ten sparing znova. Opět si s ním vytřu zadek,“ vzkazoval Procházkovi. 

A co zápas, bude?

„Pokud bude mít Jirka v polotěžké váze titul, pak o něj budu mít zájem. V opačném případě se o něj nestarám, protože je to hlupák... Proč vůbec dělá ty směšné čínské pohyby? Proč se nestará o svou vlastní zemi a její tradice? Proč ho zajímá nějaká čínská kultura…,“ podivoval se. 

„Já se vždy snažím zjistit historii své země a tou se řídím, o ostatní lidi se nestarám. Přesně tak by to měli mít všichni. Každý by měl ctít svou vlast a její tradice,“ dodal Chimaev. 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články