Sleduj nás

Chci srdce toho odklepávače! běsní nová hvězda UFC, které Conor McGregor nadává do krys

Chci srdce toho odklepávače! běsní nová hvězda UFC, které Conor McGregor nadává do krys

Ačkoliv se Conor McGregor momentálně plně do MMA neangažuje, stále si najde volnou chvilku, kdy může někoho pošťouchnout či urazit.

Posledním terčem irského Notoriouse se stala nová hvězda UFC Khamzat Chimaev (8-0).

Tento velmi perspektivní Švéd s dagestánskými kořeny zažil teprve před dvěma týdny v nejslavnější MMA asociaci světa svůj debut. Jednalo se o dominantní výhru na submisi, kterou ihned deset dní na to okořenil ještě výhrou na TKO.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nutno dodat, že během obou duelů na Khamzata letěly pouze dva údery, on sám jich vyslal 196!

Jak to má UFC ve zvyku, když se klube nová hvězda, začne ji rapidně promovat. O něco podobného se nyní snaží i s Chimaevem.


Khamzat Chimaev si věří na Conora McGregora

Když naposledy oficiální Instagramový účet organizace sdílel příspěvek s tímto zápasníkem, tak se zničehonic ozval Conor McGregor a mezi komentáře napsal: „Krysí pysk.“

Notorious tak pochopitelně narážel na designovou vadu, jíž Chimaev disponuje. Jednak je to Dagestánec, které jinak než krysy nenazývá, a jednak má už léta rozřízlý horní ret.


Šestadvacetiletý bojovník, který má na kontě dvě výhry v UFC v řadě, se po dané urážce nechtěl držet při zdi. Prakticky vzápětí odpověděl: „Kuřecí srdce Conor McGregor je králem všech odklepávačů. Dano White, jsem hladový, dej mi můj dezert!“

Je více než patrné, že se Chimaev tímto proslovem pokusil McGregora vyzvat a zpochybnit jeho kvality, ale na druhou stranu je také předem jisté, že jeho popíchnutí zůstane minimálně z toho bojového hlediska bez vyslyšení.


Další články