Sleduj nás

Chci dát světu další důvod mě nenávidět, řekla Paige VanZant a přešla do světa wrestlingu

Chci dát světu další důvod mě nenávidět, řekla Paige VanZant a přešla do světa wrestlingu
Konec soubojů holých kloubů a zjevně i konec skutečným bojovým sportům. Paige VanZant přechází do wrestlingu vytvářet show pro diváky.

Tento krok od sedmadvacetileté oregonské krásky asi jen málokdo čekal. Ona sama se kolikrát hájila tím, že má zápasení v krvi, a proto jej i napříč svému půvabnému vzhledu dělá.

Protože je ale hvězdou sociálních sítích, kde má miliony odběratelů, vytvářel se na ni i značný tlak. Spousta fanoušků jí vyčítala, aby přestala bojovat, což jí stejně nejde, a přešla rovnou k pornu, jelikož už tak posílá hodně odvážný kontent na svou placenou službu OnlyFans.


Paige se dlouho držela svého názoru, že pornografický materiál používá pouze jako přivýdělek, ale bojování ji skutečně baví, a proto s ním skončit nehodlá. Pak ovšem učinila krok, který vesměs s opravdovým bojem nemá vůbec nic společného. Opustila světa MMA, opustila svět boxu a přešla k fiktivní show amerického wrestlingu.

„Chtěla jsem vám dát další důvod mě nenávidět,“ řekla o svém novém kroku, který zahájí v září letošního roku, když vystoupí pod taktovkou All Elite Wrestling (AEW). To je přímá konkurence o něco známější WWE.


O jakou show se jedná, o tom si můžete udělat obrázek v tomto přiloženém videu, na němž měla PVZ svůj čestný krátký výstup, jímž se představila novým fanouškům.

https://twitter.com/AEW/status/1501755834547818501?s=20&t=X_qmL4IGNt1ZJqkcmdJcjw

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články