Sleduj nás

Chcete zápas s Mayweatherem? Tady je cena! rozohnil se Floydův manažer. Ze současných nabídek mu je zle

Chcete zápas s Mayweatherem? Tady je cena! rozohnil se Floydův manažer. Ze současných nabídek mu je zle

Floyd „Money“ Mayweather (50-0, 27 KO) stále vyhlíží svůj návrat do ringu. Nabídky už nějaké jsou, ale zatím nenaplňují představy americké boxerské legendy či jeho týmu.

„Z těch nabídek, které momentálně dostáváme, je mi doslova zle!“ odhalila veřejnosti Mayweatherova „pravá ruka“ Leonard Ellerbe. Jeho představy za duel dosahují devíticiferných čísel. „Chceme 100 milionů dolarů za jedno exhibiční turné,“ předeslal.

Jak už zaznělo, Floyd se sice hodlá vrátit, ale půjde pouze o exhibiční utkání, která jsou stále velmi žádaná. Jen málokdo si je ovšem může dovolit zaplatit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Floyd Mayweather řekl, kolik chce za další zápas v boxu

Výjimku by mohlo představovat Japonsko, jež si bývalého šampiona pěti váhových kategorií „pronajalo“ už koncem roku 2018, kde mu do ringu předhodilo kickboxera Tenshina Nasukawu. Mayweather ho mazácky přejel ještě v prvním kole.


„Máme rozjednaných pár akcí, které zahrnují turnaj v Tokiu. Buďto letos, nebo až příští rok,“ potvrdil sám Mayweather, který by se nebál nabídnout odvetu ani takovému Conorovi McGregorovi… Pokud se tedy vše bude držet pravidel exhibice a pokud dostane dobře zaplaceno. V takovém případě by ale už mluvil o částce přesahující 300 milionů dolarů.


Další články