Sleduj nás

Chaos, jaký jste ještě neviděli! BMF šampion Justin Gaethje slibuje Hollowayovi tvrdé probuzení

Chaos, jaký jste ještě neviděli! BMF šampion Justin Gaethje slibuje Hollowayovi tvrdé probuzeníFoto: UFC

Max Holloway věří, že je dostatečně kvalitní, aby mohl vstoupit do lehké váhy a zabojovat o opasek BMF. S tím jeho soupeř ovšem vůbec nesouhlasí.

Je to přesně ten typ souboje, u kterého se spousta lidí chytala za hlavu. „Jak to vůbec UFC mohlo dovolit?“ zněly mnohé ohlasy fanoušků, kteří nesouhlasili s matchmakery organizace. Jediné, co lze na tomto zápase vypíchnout, je odvaha Hollowaye. A ten se musí ještě pravidelně veřejně utvrzovat, že na to má.

„Když se dívám zpětně, co jsem ve své kariéře už dokázal, tak mě celkem udivuje, kolik lidí mi v tomto duelu nevěří. Za sebe ale mohu říct hlavně to, že kdybych si já sám nevěřil, tak do toho nejdu. Jenže já jsem opravdu přesvědčený, že mohu Justina porazit a vzít mu jeho BMF opasek. Ten pás mi otevírá spoustu dveří,“ oznámil Holloway.


Jedny z těch dveří by mohly vést například k odvetě s Conorem McGregorem, což by nepochybně byla další ostře sledovaná, a především dobře zaplacená bitva, jenže stejné cíle má i Justin Gaethje…

„Všechna čest, že do toho se mnou Max jde, ale tohle pro něj bude konečná,“ reagoval Gaethje. „Uznávám ho jako legendu, která nepochybně splňuje všechny podmínky, aby mohla být dalším BMF (Největší grázl ve hře), ovšem něco takového se v době mé hlídky určitě nestane,“ prohlásil bijec z Arizony, jehož údery jsou přirovnávány ke srážce s kamionem. A to je také ten důvod, proč mají fanoušci o Hollowaye takové obavy.


„Nicméně, protože Max se mnou vstupuje do zápasu, tak musí předem počítat s tím, že se pokusím rozpoutat ten největší možný chaos. Samozřejmě si půjdu pro KO a pokusím se předvést to, co lidé ještě neviděli. Myslím si, že jako mnohé mé soupeře, i jeho bude čekat kruté probuzení! Těšte se, bude na co,“ věří si Justin.

Zdroj: ESPN MMA


Další články