Sleduj nás

Chandler slibuje proti Poirierovi další přestřelku. Jak tipuje výsledek?

Chandler slibuje proti Poirierovi další přestřelku. Jak tipuje výsledek?
Michael Chandler věří, že si Dustin Poirier zrovna vybral špatnou chvilku na zápas s ním.


Obě elitní lehké váhy mají proti sobě sjednaný duel, kterého se dočkáme 12. listopadu na turnaji UFC 281 v New Yorku. Nepůjde sice o hlavní zápas, a tudíž se nedočkáme pěti kol, ale i v těch třech by mělo dojít k ukončení.

Michael „Iron“ Chandler věstí, že to budou právě jeho ruce, které budou toho večera nadělovat. A dost možná tím i ukončí Poirierovo působení v lehké váze.

„Dustin si nevybral správnou chvilku, kdy mi má čelit. Prohrál dvě titulové bitvy v řadě, jeho sebevědomí je dole, a navíc má potíže s plněním váhy. Bude to pro něho dost úmorné, aby opět splnit limit 70 kilogramů.

Nesnižuji Dustinovy kvality, vždy to byl výtečný zápasník, pouze mi bude čelit v době, kdy já se cítím na vrcholu a on z něho naopak klesá. Nejenže ho vypnu, ale navíc zřejmě i ukončím jeho působení v lehké váze.


chandler vyhra

Tohle je zápas, který mě opět posune k bitvě o titul, proto musím předvést další mimořádný výkon. Opravdu věřím, že New York bude nadšený z toho, co chystám,“ představil Chandler své plány a navnadil publikum, aby ho očekávalo.

Další články