Sleduj nás

Novotný: Bojovníci nechápou, že MMA je showbyznys! Musíte se prostě prodávat. Narovinu říkám, Venca Mikulášek je borec

Novotný: Bojovníci nechápou, že MMA je showbyznys! Musíte se prostě prodávat. Narovinu říkám, Venca Mikulášek je borecFOTO: OKTAGON MMA

Šéf OKTAGONu v jednom z nedávných rozhovorů vyzdvihnul přínos Losene Keity a Karlose Vémoly pro svoji firmu.

Kromě nesporné sportovní kvality ocenil schopnost přitáhnout k zápasům pozornost fanoušků. Tato pro OKTAGON velmi cenná vlastnost ovšem podle Novotného chybí mnoha dalším bojovníkům z domácí scény.

V pořadu Podcast bez názvu se Ondřej o celé problematice rozpovídal víc a došlo i na konkrétní jména.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Tohle je největší trabl s českými a slovenskými bojovníky. Oni vlastně nechápou, že to je showbyznys a bez showbyznysu není ani žádný byznys. Takže oni tu show dělat nebudou. To je přesně Filip Macek, to bys ho zabil prostě. Frajer ti řekne, kolik chce peněz a pak není schopný udělat nic! Já ho mám fakt rád, fakt jsem se o něj staral, dal jsem mu spoustu šancí a tak dál. A to není pomlouvání, ale on a jemu podobní, to by ses střelil do nohy s těma klukama,“ našel Ondřej Novotný konkrétní příklad v zástupci Reinders Teamu.

Máca je opravdu prototypem bojovníka, který se chce prezentovat pouze výkony v kleci a veškeré komedie okolo jsou mu silně proti srsti. Tento kontrast se naplno projevil před duelem s Jonasem Magardem, který je naprostým opakem tichého českého borce.


Excentrický Dán Macka na tiskové konferenci úplně rozebral. Na Filipovi bylo jasně vidět, že by radši seděl u zubaře na trhání osmičky než pod slovní palbou svého soupeře.

„Říkám jim. A co jako čekáš? Vždycky přijdou manažeři nebo trenéři a chtějí víc peněz. A já jim říkám, za co? Tohle sakra není fotbal, tady nestačí dát třicet gólů za sezonu a pak o tobě neví svět. Vždycky to bude tak, že můžeš být fantastický bojovník, ale nikdy se nedostaneš k takovým penězům, jako když jsi hodně dobrý bojovník a k tomu tu hubu. Nebo průměrný bojovník jako Baba Jaga a k tomu máš tu hubu. To není můj výmysl nebo kohokoliv jiného. Tady se musíš hádat o každé storíčko,“ mrzí šéfa žlutočerné organizace, že jeho bijci nemají ani základy sebeprezentace.


Další články