Karlos Vémola je prý připraven bojovat v Rusku

Vémola: Jsem připravený Ragozina seřezat! Klidně si pro něj dojedu do Ruska

Včerejším exkluzivním rozhovorem s ruskou legendou Ragozinem jsme doslova odpálili bombu. Celá záležitost začíná nabírat na obrátkách. OKTAGON se nechal slyšet, že by Rusa dokázal zaplatit a Terminátor před chvilkou vyvěsil na svém Instagramu příspěvek, že je připravený Rusa seřezat!

Rýsuje se jedna z největších MMA bitev, která může aktuálně československá scéna nabídnout? O Vémolu projevil zájem ruský zápasník Ragozin a Terminátor rozhodně není proti! Dokonce prý klidně poletí i do Ruska.

„O zápase s Ragozinem se mluví dlouho. A teď, v posledních dnech, je to znovu veliký téma. Já jsem ready, ale rozhodnutí je na promotérech. Rozhodně nemám problém přijet do Ruska,“ prozradil Karlos Vémola.

Co k zápasu Vémola vs. Ragozin prozradilo vedení OKTAGONu? „Když o tom Ragozin mluvil, tak ten zápas má smysl, protože má i nějakou historii. Může se odehrát i na základě nějakých finančních dohod,“ dodal Novotný.

Jak tohle nakonec dopadne? Co na to táta českého MMA, Ondřej Novotný? Vytáhne šrajtofli a zaplatí Rusovi to, co si řekne, nebo si tenhle megazápas nechá vedení OKTAGONu proklouznout mezi prsty?

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue