Karlos Vémola neudělal na Oktagonu 22 váhu

Tímhle peklem jsem si neprošel jen proto, abych prohrál, hlásí Karlos Vémola

Terminátor je sice zbaven titulu, ale vzdávat se rozhodně nehodlá. Cílem i nadále zůstává odveta s Attilou a Ďatelinka je dobrá překážka, která by ho k němu mohla dovést.

Karlos Vémola má za sebou jedno z nejnáročnějších shazování v životě. Limit střední váhy nesplnil o 0,6 kg, kvůli čemuž mu podle pravidel byl odňat mistrovský titul.

Způsob, jakým se k němu tato zpráva donesla, nebyla nikterak přívětivý. Chápe však, že pravidla se musí respektovat a mnohem důležitější bude, co předvede v samotném boji.

Oktagon 22 má zajímavou záplétku, Vémola nesplnil váhu

Karlos Vémola nesplnil váhu

„Teď už nejsi šampion,“ zněla slova promotéra organizace Ondřeje Novotného, jenž se s viditelně vyčerpaným Vémolou, jehož tělo bylo zmoženo náročným shazováním, příliš nepáral.

„Je to tak, jak to je. Co k tomu mám říct…,“ hledal Terminátor jen marně vhodná slova, kterými by na tuto šlamastiku mohl reagovat. „Situace je taková, že jsem neudělal váhu, a když jsou taková pravidla, tak jsou taková pravidla… Co mám dělat…“

Na pořádání duelu se nic nemění. „Pokud s tím souhlasí soupeř – respekt pro něj, jestli do toho jde – a zdali to bude nebo nebude o titul, to už je úplně jedno,“ řekl Karlos, který si prohru rozhodně nepřipouští. „Všichni vědí, že jsem si tímhle peklem neprošel jen proto, abych prohrál.“

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue