Sleduj nás

Cerrone: Žádná zem, s Conorem budu bojovat čistě v postoji!

Cerrone: Žádná zem, s Conorem budu bojovat čistě v postoji!

Donald „Cowboy“ Cerrone (36-13-0) byl před soubojem s Conorem McGregorem (21-4-0) novináři tázán, jak vidí průběh své bitvy. Odpověď byla uspokojivá zejména pro příznivce aktivních přestřelek.

„Hodlám tam přijít a celou dobu s ním stát v postoji, protože to je přesně ta věc, kterou si lidé přejí vidět,“ reagoval Cowboy, jenž 17 ze svých 36 výher ukořistil formou submise, které jsou jednou z jeho hlavních zbraní. Do zápasu s McGregorem však o žádných fintách zatím neuvažuje. Jde mu o to předvést kvalitní boj. „Raději se zapíšu do historie jako někdo, kdo předvedl skvělý fight a prohrál, než jako někdo, kdo bojoval ustrašeně a vyhrál,“ vysvětloval.


Pro Conora se bude jednat o velkolepý návrat po šestnáctiměsíční pauze. Výhra je pro něj vitální, neboť mu určitě pomůže nakopnout sebevědomí. Téměř celá MMA komunita nedává veteránovi Cerronemu v tomto boji naději, on sám však k tomu přistupuje trochu jinak.

„Co se mě týče, můžete si být jisti, že v zápase hodlám prodat všechny své zkušenosti. Lidé si přejí mě vidět prohrát, ale já tam půjdu bojovat za svůj odkaz a svou kariéru,“ svěřoval se Cowboy, který si k tomu navíc vybral tu nejtěžší možnou cestu, jež by měla vyhovovat spíše jeho soupeři. „Nejsem tím typem, co si vybírá jednoduché způsoby boje. Nechci před soupeřem utíkat, budu s ním stát v postoji, kde se ho pokusím sejmout,“ dodával.


McGregor ani Aldo si nezaslouží bojovat o titul, míní bývalý šampion Alvarez


Další články