Sleduj nás

Čekám na telefon! říká Dustin Poirier a vyhlíží jednoho specifického soupeře

Čekám na telefon! říká Dustin Poirier a vyhlíží jednoho specifického soupeře

Bývalý dočasný šampion lehké váhy již ví, jakému soupeři by nejraději čelil příště.

Chvíli poté, co v tom Dana White udělal jasno, že Conor McGregor (22-4) v roce 2020 stoprocentně zápasit nebude, ozval se Dustin Poirier (26-6) a ztenčil svůj výběr potenciálních protivníků na jednoho možného.

Pod příspěvek, kde šéf UFC vysvětlil, že s irským Notoriousem do svých plánů zatím nepočítá, bylo jedním fanouškem napsáno: „Když je tedy Conor mimo hru, tak to znamená, že se nyní dočkáme zápasu Poiriera s Fergusonem?“  A americký „Diamond“ k tomu odpověděl: „Čekám už jenom na telefon!“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Dustin Poirier a Dana White v UFC

V současné chvíli není potřeba chodit kolem horké kaše, v rámci divize lehké váhy momentálně nedává jiný souboj větší smysl. Jednalo by se o zápas, který by určil, kdo bude dalším titulovým vyzyvatelem. A časově se to perfektně pokryje s titulovou bitvou Khabib vs. Gaethje.


Otázkou pouze zůstává, co na to Dana White. Ten ještě nedávno prokazoval jisté „svrbění“, že by rád viděl bitvu Hooker vs. Ferguson. Tímto by ovšem byl Poirier z bojového plánku vystřihnut, neboť by s ohledem na rankingy neměl k dispozici žádného adekvátního soupeře (když je tedy Conor mimo hru).


Další články