Sleduj nás

Cejudo: Boj o titul těžké váhy je fraška, Jones nedá Miocicovi ani čichnout

Cejudo: Boj o titul těžké váhy je fraška, Jones nedá Miocicovi ani čichnoutFOTO: UFC

Bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií ukázal, jak moc věří Jonesovi. Jeho dominance v boji bude prý značně viditelná.

Ještě sice nemáme stanovený žádný termín, ale už teď všichni víme, že až se Jones vrátí ze zranění, což může být klidně v polovině příštího roku, jeho soupeřem bude bývalý král Stipe Miocic.

Konat se tento souboj před pěti lety, jistě by byl mnohem zajímavější. Teď se proti sobě postaví jen dvě velká jména, která možná mohou mít to nejlepší již za sebou. Toto tvrzení platí však zejména v případě Miocice, kterému v době boje může být i 42 let.


„Pevně věřím v Jonovu výhru, jelikož to je nejinteligentnější bojovník široko daleko. I když ho nyní trápí zranění, pořád se ukáže v lepší formě a na Stipeho bude moct vyrukovat s vícero zbraněmi,“ řekl po zanalyzování současné situace někdejší vládce muší či bantamové váhy Henry Cejudo.

Mnoho lidí se však diví, že do takového zápasu Miocic vstupuje. Zejména, když s přibývajícím věkem visí stále větší otazník nad jeho formou.


„Stipe je jedním z těch lidí, co si nehodlají přiznat, že s věkem odchází síly. Možná věří ve své zkušenosti, je taky dost komplexní, ale Jones oproti němu bude o úroveň jinde. Podle mě ho spálí na popel a příliš se přitom ani nezapotí. Divil bych se, kdyby to skončilo jinak,“ poznamenal Cejudo na svém YouTube kanálu.

Fanoušci si tedy ještě počkají, ovšem čas je zatím faktorem, který hraje v Jonesův prospěch. A on zatím neplánuje nic uspěchat.

Na čekací listině tak bohužel zůstává držitel dočasného titulu Tom Aspinall, který se sice dožaduje zápasu, ale nikdo mu jej v této chvíli nedoručí. Patrně se dá očekávat, že jej Dana White později nechá obhajovat jeho prozatímní opasek. ​Další články