Sleduj nás

Canelo odpovídá na Usykovu výzvu

Canelo odpovídá na Usykovu výzvu
Když se Saul ‚Canelo‘ Álvarez naposledy přesunul do vyšších hmotnostních pater, klopýtnul s Dmitry Bivolem. Nezdá se ovšem, že by ho to odradilo od souboje s aktuálním mistrem světa v těžké váze.

Oleksandr Usyk je údajně jen pár zápasů od konce své aktivní kariéry, a tak si vytvořil seznam „vysněných soupeřů“, kterým by rád čelil, než definitivně pověsí rukavice na hřebík.

Na samotném vrcholu pochopitelně nechybí těžkotonážníci Deontay Wilder s Tysonem Furym, ale z hlediska popularity a odkazu nemohl opomenout ještě Canela Alvareze. Právě jemu poměrně nedávno zaslal jakýsi bojový návrh.


„Už dříve jsem působil v křížové váze, a pokud bys chtěl, rád se tam přesunu znova a utkám se s tebou,“ navrhl Usyk Canelovi.

canelo alvarez sampion


Mexická boxerská jednička měla sice momentálně jiné plány, ale pokud by se skutečně naskytla možnost střetnout se s Oleksandrem Usykem, pak by do toho šla.

„Všichni si se mnou přejí bojovat,“ smál se Canelo. „Mnohdy ty výzvy nedávají logiku, ale v tomto případě nad tím silně uvažuji. Oleksandr je nositelem velkého jména a křížovou váhu si kdysi celou podmanil. Jako fighter miluji podobné výzvy, proto bych do toho v budoucnu šel,“ reagoval skrze Bet365.

Oba boxeři si tedy dali své slovo a teď je na promotérech, zdali se tuto myšlenku pokusí přenést ve skutečnost. V blízké době to asi nebude, ale například za rok je to reálné.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články