Sleduj nás

Canelo: Mayweather se bojí, proto bude boxovat jen s MMA zápasníky

Canelo: Mayweather se bojí, proto bude boxovat jen s MMA zápasníky

Canelo Alvarez (53-1-2, 36 KO) se vyjádřil k plánovanému návratu svého jediného přemožitele Floyda Mayweathera (50-0-0, 27 KO). Ten se hodlá v roce 2020 opět postavit mezi šestnáct provazů, ale soupeřit má už jen s MMA fightery, nikoliv boxery.

„Mayweather se sice vrací, ale určitě nebude zápasit se mnou,“ reagoval před obrazovkami TMZ Sports mexický šampion, který aktuálně vysedává na samotném vrcholu světového pound-for-pound žebříčku.

Reportéři z TMZ byli zvědaví, proč si Canelo myslí, že s ním Floyd nebude bojovat. „Je snad za tím strach?“ ptali se. Devětadvacetiletý bojovník se jen šibalsky pousmál a odvětil: „Proto bude boxovat už jen s MMA zápasníky.“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Canelo Alvarez se s Floydem Mayweatherem střetl na podzim roku 2013. Zkušená americká legenda si po dobře zvládnuté taktické bitvě došla pro výhru na body, zatímco hladový Mexičan musel skousávat vůbec první kariérní porážku.


„Důležité je růst hlavně mentálně. Můžete prohrát, ale musíte se z toho poučit,“ reagoval kdysi Alvarez, jenž svá slova od této osudné prohry několikrát promítl v praxi. Počínaje rokem 2014 vstupoval do svých zápasů s lépe propracovanou obranou a ještě nebezpečnějšími protiútoky.  


Další články