Sleduj nás

Canelo Alvarez reaguje na neutichající kritiku, že se prý „vyhýbá“ boji s Benavidezem

Canelo Alvarez reaguje na neutichající kritiku, že se prý „vyhýbá“ boji s Benavidezem
Floyd Mayweather nemůže Canela považovat za nejlepšího boxera současnosti už jen díky tomu, že si prý vybírá soupeře, s jakými se utká.

Dnes už vysloužilý americký boxer ukázal třeba na takového Davida Benavideze, před nímž mexický šampion prchá jako čert před křížem. A vesměs to není jediné jméno, jemuž by se Canelo měl vyhnout, jen u tohoto je to prý nejvíce viditelné.

„Já sám jsem Canelem projel jako nůž máslem, dozajista to byl jeden z mých nejlehčích fightů celé kariéry. A to víte, že si před zápasy dává steroidové steaky. Kdyby teď začal přijímat pravé výzvy, lidé by o něm rychle změnili své mínění,“ nebál se prohlásit Mayweather.


Jeho slova rezonovala celou boxerskou veřejností, až se media začala ptát, jak je to mezi Alvarezem a Benavidezem. Mexický šampion tedy musel uvést věci na pravou míru.

„Pokud vím, tak jsem naposledy porazil Calluma Smithe, Joeho Billyho Saunderse a Caleba Planta. Všechna tři nejlepší jména v žebříčku. Ty absolutně nejlepší okolo divize super střední váhy. Všichni byli předtím neporaženi,“ připomínal Alvarez.


„To, že se někomu stále něco nelíbí, s tím prostě musí člověk počítat. Pokaždé se vynoří někdo, kdo vám řekne: ‚Tak, teď musíš porazit ještě tohohle.‘ Tak to bylo, je a vždy bude. Rozhodně se nikoho nebojím, nikomu se nevyhýbám a mám za to, že jsem porazil ty nejlepší soupeře, jaké jsem mohl,“ uvedl pro World Boxing News.

Další články