Sleduj nás

Cain Velasquez chtěl vraždit! Šel zabít pedofila, trefil jeho otce

Cain Velasquez chtěl vraždit! Šel zabít pedofila, trefil jeho otce
Cain Velasquez lítá ve velkém průšvihu. Sice už měl několik průserů na krku, ten nejvážnější čin ale přišel až teď. Šampion UFC, který dlouhá léta dokazoval, že patří mezi top zápasníky v těžké váze, chtěl vzít spravedlnost do svých rukou a vydal se zabít pedofila, který sexuálně obtěžoval jeho příbuzného.

Velasquez byl ve středu zatčen za střelbu v Kalifornii. Ač je to k neuvěření, obstaral si zbraň a vyrazil popravit pedofila, který opakovaně zneužíval desetileté dítě, člena jeho rodiny.

Čin se odehrál na silnici, kde si Velasquez počíhal. Když dostihl dodávku, kde seděl muž s rodinou, vystoupil z auta a několikrát po ní vystřelil. Netrefil však cíl, ale jeho otce do ruky a trupu. Ten je však mimo ohrožení života a zůstává v nemocnici.


Netrvalo dlouho a k incidentu se vyjádřila i samotná hlava UFC Dana White: „Popravdě je mi Caina líto, protože pedofilové jsou to největší zlo, které může dítě potkat. Hodně lidí by v té situaci udělalo to samé nebo něco podobného. Uvidíme, jak to všechno dopadne.“

Muž, který měl dítě obtěžovat, se nepřiznal a tvrdí, že mu pouze pomáhal nasazovat kalhoty. Podle jiných zdrojů to prý bylo opakovaně a došlo k sexuálnímu zneužívání. Velasquez nyní čeká na soud a hrozí mu až dvacet let.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články