Sleduj nás

Cage Warriors - Fabinski Bartosz - Stewart Darren

Cage Warriors - Fabinski Bartosz - Stewart Darren

Hlavní zápas Cage Warriors 113 obstarají dva borci, které můžeme poslední roky vídat v nejprestižnější MMA lize UFC. Darren Stewart debutoval v UFC na konci roku 2016, ale nebude na tyto začátky rád vzpomínat. Z prvních čtyř zápasů odešel třikrát poražen a jeden souboj byl ukončen bez výsledku.

Pro mladého Brita to byl šok, protože v předchozím působišti (Cage Warriors) nepoznal porážku a připsal si sedm výher v řadě. Nyní se zdá, že se Darren na UFC již stoprocentně adaptoval a upravil svůj rekord na jedenáct výher a čtyři porážky. O zlepšení svědčí i bilance z loňského roku, kdy zvítězil v obou zápasech, do kterých nastoupil.

Bartosz Fabinski byl dlouho považován za jednoho z největších talentů evropského MMA, ale série zranění jeho slibnou kariéru přibrzdila. Třiatřicetiletý Polák má momentálně bilanci čtrnácti výher a tři porážky, kdy všechna vítězství dokázal získat před limitem! Do UFC vstoupil podstatně lépe než jeho nadcházející soupeř a v prvních třech zápasech vždy zvítězil. Zastavit jej dokázal až Brazilec Michel Prazeres, kterého jsme měli možnost vidět také na pražském UFC. Tato porážka je stará více než patnáct měsíců, takže o současné formě polského bijce můžeme pouze spekulovat.


Z důvodu větší zápasové praxe a s domácím prostředím v zádech vkládáme větší naděje do výhry Darrena Stewarta. Pro oba borce bude tento zápas velmi důležitý, protože díky absenci ostatních akcí na ně budou směřovat zraky fanoušků z celého světa. Sázka na výhru Stewarta je oceněna kurzem 1.42.


Další články