Sleduj nás

Cage Finland - Urholin Jesse - Garba Vojtěch

Cage Finland - Urholin Jesse - Garba Vojtěch

V sobotu 16. února se uskuteční akce CAGE 46 (CAGE MMA Finland) v Helsinkách. I tam bude mít České republika svého zástupce. Tím je Vojtěch Garba, který podle serveru tapology.com drží bilanci 5-2. Tohoto borce si můžete pamatovat třeba z X Fight Nights, kde ho na galavečeru (XFN 5) porazil Daniel Brunclík.

Urholin Jesse vs. Garba Vojtěch na akci Cage Finland

Ani dnes to nebude mít jednoduché. Garba poměří síly se zkušeným soupeřem, kterým je Jesse Urholin, tedy držitel černého pásu v BJJ, mistr Evropy ADCC a mistr Evropy IBJJF. Věkový rozdíl je téměř 7 let a pokud připočítáme domácí prostředí, vše nasvědčuje tomu, že Vojtěch Garba může jenom překvapit. Dnes sázíme tip: Urholin Jesse v kurzu 1.41!

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži