Sleduj nás

Bylo opravdu děsivé mít tak silný výpadek paměti, uvedl Ferguson po drtivém KO od Chandlera

Bylo opravdu děsivé mít tak silný výpadek paměti, uvedl Ferguson po drtivém KO od Chandlera
Tony Ferguson schytal na UFC 274 své první KO a bohužel pro něho, rovnou to bylo jedno z těch nejtvrdších vůbec.

Dříve obávaný El Cucuy, o němž mnozí tvrdili, že má čelist ze železa, během začátku druhého kola neubránil soupeřův front kick, který mířil zespodu na jeho bradu. Ihned vzápětí se Ferguson svalil k zemi a jeho tělo nejevilo jakékoliv známky života.

„Tady končí veškerá legrace… Nechtěl jsem vás vyděsit, je to má chyba. Měl jsem držet ruce nahoře a bradu dole. Schytal jsem opravdu tvrdou ránu, která mě na dlouhou dobu zcela vypla. Upřímně vám povím, že to je děsivé, když máte tak silný výpadek paměti, že si nevzpomínáte na nic, co se dělo od počátku druhého kola až po mou cestu do sanitky,“ rozhovořil se Ferguson o svém prvním KO zážitku.


Co ho ovšem nabíjí motivací, to je velká podpora, které se mu dostává. „Jeden velmi moudrý člověk mi kdysi řekl, že s perfektní přípravou přichází i perfektní výkony. Tohle mi jen dokazuje, že i já se mám stále co učit. Jsem velmi vděčný za vaši podporu, protože ta je mým hlavním hnacím motorem, který mě žene dopředu. Poučím se a vrátím se zpátky!“ slíbil.

ferguson


Po čtyřech prohrách v řadě bude pro Tonyho nyní velmi důležité, aby si na konto připsal také aspoň tu jednu velmi potřebnou výhru. Výkon z prvního kola proti Michaelu Chandlerovi by mu mohl být inspirací, na které se dá stavět.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články