Sleduj nás

Bylo jí uštědřeno jedno z nejtěžších KO v historii a teď Karolina Kowalkiewicz konečně promluvila

Bylo jí uštědřeno jedno z nejtěžších KO v historii a teď Karolina Kowalkiewicz konečně promluvila
Během UFC 228, kde Tyron Woodley obhájil svůj pás ve velterové váze, si diváci v dallaské aréně American Airlines Center mohli užít i několik dalších soubojů.

O jeden takový, který se nesl na podobně exkluzivní vlně, se postarala dívčí dvojice Jessica Andrade s Karolinou Kowalkiewicz a byla to právě první jmenovaná zápasnice, jejíž smrtící úder by se dal označit za jedno z nejlepších KO v celé historii UFC. Poražená polská účastnice potřebovala chvíli čas na vzpamatování, ale pak se k celé situaci sama vyjádřila.

„Děkuji všem za podporu. Bohužel to nebyl můj den, ale i takové věci se stávají,“ pravila smutně dvaatřicetiletá bojovnice, pro níž to byla teprve třetí porážka v kariéře a první vůbec po čistém knokautu.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Jessica Andrade nude

„Teď už jsem snad v pořádku. Nezbývá mi, než se z toho oklepat a vrátit se zpět ještě silnější,“ konstatuje, přičemž nezapomíná také pochválit svou soupeřku. „I když se mi nedařilo zrovna tak, jak bych si představovala, musím pogratulovat Jessice za velice solidní výkon,“ doplňuje.


A zatímco Karolina se teď bude chvíli zotavovat, než se vrátí opět na scénu, pro Jessicu by další souboj mohl přijít ještě v tomto roce. Výhra nad polskou soupeřkou jí dává šanci boje o titul, v němž by vyzvala současnou šampionku ve slámové váze Rose Namajunas.

Další články