Sleduj nás

Byl to hodně těžký zápas, hodnotí Pudilová druhý debut v UFC. Sebevědomí je ale zpátky

Byl to hodně těžký zápas, hodnotí Pudilová druhý debut v UFC. Sebevědomí je ale zpátky
Lucie Pudilová se vrátila do UFC výhrou a spadl jí ohromný balvan ze srdce. „Byl to hodně těžký zápas,“ řekla.

Příbramská bojovnice dostala čest objevit se na hlavní kartě renomovaného turnaje UFC 278, jemuž headlinovala dvojice Usman vs. Edwards.

Lucka s čínskou protivnicí Yanan Wu otevřela druhý zápas karty a ihned od prvních sekund fanouškům ukazovala, jak se od svého posledního působení v MMA Lize mistrů posunula.


Nyní se nespoléhala jen na boj v postoji, který je jinak její dominantou, teď už chvalitebně ovládá i zem. A to jí otevírá nové taktické možnosti.

„Ze začátku jsem byla pod ohromným tlakem… Člověk je zpátky v UFC, velké pocity, takže se chcete předvést. Kvůli tomu to pro mě bylo těžší, ale po pár minutách jsem se do toho dostala,“ uvedla česká zápasnice, že se i ona neubránila vstupnímu tlaku.


„Byl to hodně náročný zápas. Ze začátku jsem byla pomalá, ale pak jsem se chytla a dělala to, co po mně trenéři chtěli. Díky tomu jsem si došla až pro výhru,“ poznamenávala.

Zde se hodí připomenout, že přibližně od loňského srpna působí Lucka v irském SGB, kde se pod taktovkou kouče Johna Kavanagha naučila nové věci. Všechny ohromně užitečné.

lucie pudilova ufc 278


„V SBG máme spoustu skvělých zemařů a můj trenér je navíc držitelem černého pásku. To všechno mi hodně pomáhá se posouvat. Díky tomu se teď na zemi cítím mnohem lépe. Pořád raději zápasím v postoji, ale už mi nevadí ani zem,“ svěřila se příbramská bojovnice, která svůj zápas ovládla ve druhém kole na TKO.


Další články