Sleduj nás

Byl jsem nemocný, řekl Boráros ke své prohře. Není to výmluva, možná mám covid, líčí

Byl jsem nemocný, řekl Boráros ke své prohře. Není to výmluva, možná mám covid, líčí Foto: RFA

Gábor Boráros má za sebou další návrat do klece, který neskončil zrovna tak, jak by si představoval.

Slovenská „Bestie“ vyrazila do ruské ACA, kde ji vůbec nešetřili. Na přivítání jí dali Marata Gafurova, což je sice MMA veterán, ale zato má hrozně moc zkušeností, které v zápase s Gáborem byly znát.

Gafurov vzal hned v úvodu zápasu svého oponenta na zem, kde zahájil ground and pound. Tato demolice vyústila dominantní výhrou na submisi, po níž se na Borárose valila další kritika. Tito lidé si však prý neuvědomují, že jeho výkon snižovaly vysoké teploty.


„Lituji toho, že jsem předvedl takový výkon, ale už před odletem do Moskvy jsem věděl, že to z mé strany nebude stoprocentní, protože mi nebylo dobře. V Moskvě to pak na mě dolehlo, a to už se dostavila i horečka,“ popisoval Boráros, co se mu po cestě přihodilo.

„Dva dny jsem ležel na pokoji a potil se. Jenom škoda, že jsem si neudělal test, protože jsem možná měl i covid a podle toho vypadal zápas,“ přiznal pro kanál Netky Redakcia.


„Nic z toho si nevymýšlím, celé je to pravda. A k tomu navíc jsem měl v pátek ještě vážení, takže jsem byl nucen po dvou proležených dnech v posteli dělat váhu, na kterou mi zbývalo nějakých šest kilo,“ přiznal Boráros, proč byl tak bez síly.

Ruská mise sice nevyšla, ale už teď se s Gáborem počítá na domácí scéně, a to pod organizací RFA, která jej zařadila na turnaj v Nových Zámcích. Tam se představí 18. května. Následně by se měl ukázat na galavečeru v Praze a pokud vše půjde dobře, tak i v Košicích. Příležitosti, jak se postavit zpátky na nohy, tu tedy ještě budou. Otázkou pouze zůstává, jak se s nimi Gábor popasuje.


Další články