Sleduj nás

Budu usilovat o to, aby Garbrandtovi obě prohry s Dillashawem byly smazány, řekl Abdelaziz

Budu usilovat o to, aby Garbrandtovi obě prohry s Dillashawem byly smazány, řekl Abdelaziz
Manažer Ali Abdelaziz se rozhodl vytáhnout napovrch Dillashawovu dopingovou aféru, která pokazila kariéru i jiným zápasníkům.

Když byl TJ konečně dopaden, nechal se slyšet, že se jednalo o výjimečnou událost. "Mé tělo prostě nezvládalo hubnutí do muší váhy. Mrzí mě to, co jsem udělal, ale jednalo se o jediný případ," popisoval.

U komise jeho výpověď ale nikterak nepomohla. Kdysi slavný šampion se vzdal svého pásu a dostal dvouletý zákaz činnosti. Teď je zpátky a chce si vzít zpět, co bylo jeho.Ali Abdelaziz chrání svojí stáj


"Je sice pěkné, že si TJ odpykal dvouletou stopku, ovšem zajímá mě, jak budou odškodněni ti, co jeho činem byli nejvíce poškozeni?" ptal se manažer Abdelaziz.

"Cody Garbrandt vždy věděl, že TJ podvádí, zvyšoval si výkony celou dobu, co byl v oboru. Bylo jen otázkou času, než se mu na to přijde. Proto jeho výhry nikterak neuznávám," sdělil rozhořčeně.


"Jelikož mi to přijde velmi urážlivé, udělám vše proto, aby byly Codymu smazány ty dvě prohry. Obě měly zásadní vliv na další rozvoj jeho kariéry. A obě pochopitelně přišly proti soupeři, co byl pod vlivem zakázaných látek."

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články