Sleduj nás

Budou Slováci úspěšní? Deák, Barborík a Buday o víkendu do akce!

Budou Slováci úspěšní? Deák, Barborík a Buday o víkendu do akce!
Elitní slovenští zápasníci budou následující dny v permanenci. První půjde na turnaji ACA Tomáš Deák, který se pomalu ale jistě blíží k titulu.

Nyní se mu do cesty postaví obrovská výzva v podobě Dagestánce Rustama Kerimova. Bývalý šampion a pravděpodobně nejlepší bantam mimo UFC/Bellator vyhrál všech šestnáct zápasů, do kterých nastoupil.

Tomáš má nyní dvě výhry v řadě, obě přišly submisí a původně měl nastoupit s Magomedem Ginazovem. Ten se však zranil, a tak se Deák střetne s Kerimovem a to pravděpodobně o post vyzyvatele o titul.


https://twitter.com/i/status/834848227799203840

Ve stejný večer se představí při své premiéře v nové organizaci Vojto Barborík. Devětadvacetiletý reprezentant OFA gymu se vrátí do klece po památném zápase s Ivanem Buchingerem.


Vojto už má za sebou i první výhru v KSW a nyní má další šanci, jak o sobě opět vědět na mezinárodní scéně. Soupeřem mu bude Maxim Radu, který se vrací po čtyřleté pauze.

Jednatřicetiletý Ital má za sebou jeden úspěšný zápas v Bellatoru, ale Barboríkovi by mohl stylově sedět, protože preferuje spíše boj v postoji.

https://twitter.com/i/status/1385296454948896778


Poslední půjde v sobotu v noci na řadu Martin Buday, kterého čeká druhý zápas v UFC. Premiéra dopadla vítězně, i když nám zatrnulo ve chvíli, kdy Martin trefil jedním z loktů Barnettův zátylek a zápas byl předčasně ukončen.

Nyní narazí na polského bojovníka Lukasze Brzenskiho, který má stejně jako Badys pouze jednu prohru. Do UFC se dostal po svém vystoupení v DWCS, kde sice jeho zápas skončil bez výsledku, ale bosse Danu Whitea zaujal.

Třicetiletý Polák patří mezi menší těžké váhy a pokud jej dokáže Buday dostat pod sebe, měl by si připsat druhou výhru u nového zaměstnavatele.

https://twitter.com/i/status/1557327473964195840

Další články