Sleduj nás

Budou se vydělávat miliony a soupeři zapláčou. Jarda Kotlár se už těší na návrat z vězení

Budou se vydělávat miliony a soupeři zapláčou. Jarda Kotlár se už těší na návrat z vězení Foto: Clash of the Stars

Nejznámější sekuriťák v Česku prozatím obývá prostory rapotické věznice, ale ve svých myšlenkách se už připravuje na pobyt na svobodě.

Jelikož se Jaroslav před svým uzavřením stal hlavní tváří organizace Clash of the Stars, a navíc i slibně nakopl svoji hudební kariéru, začal pravidelně koncertovat, tak přišel o značný podíl ze svých příjmů, které mu v době jeho nepřítomnosti nevynahradí ani prodej merche. Ve svých myšlenkách se Kotlár proto připravuje, jak to vše dožene.

“Jarouš to má v podstatě za pár. Protože povýšil do role barákového, chová se vzorně a jde příkladem, našel si cestu ke zkrácení trestu. Samozřejmě se to ještě musí potvrdit, ale očekáváme, že by mohl být v druhé polovině léta venku,” sdělil našemu webu Jardův blízký přítel Lučiano Kotlár.


Teď se však bude muset vše dohnat. “Jarda pověřil lidi, aby se mu starali o sociální sítě. Ten vlak v podstatě jede i bez něj, pouze do něj nikdo nepřikládá. S tím se čeká až na něho. Máme velké plány, jak celou tuhle scénu zbořit. Ať už se jedná o koncerty, zápasy, akce s fanoušky, jsou tam velké příležitosti. Musíme fanouškům ten ztracený čas vynahradit. Vím, že Jarda by to tak chtěl,” přidal.

A kolik si tak člověk s Kotlárovou reputací může jedním koncertem nebo zápasem vydělat? “Jako všechno ostatní, i tohle je různé. Před rokem vystupoval za 70 tisíc a stejnou částku měl i za první zápas v Clashi. Samozřejmě čím je známější, tím roste i jeho hodnota, a tak se budeme snažit, aby byla co nejvyšší. Jarda je člověk se srdcem na správném místě. Lidé ho milují kvůli tomu, jaký je. Tu pozornost, slávu a lásku si zaslouží, protože zejména tu lásku pak předává dál,” poznamenal Lučiano.


Rapová i zápasnická kariéra nejznámějšího sekuriťáka v Česku tedy zanedlouho bude pokračovat. Jaroslav má údajně v plánu skládat písně o životě za mřížemi, a tak se v nich nepochybně dozvíme něco více o jeho přirozeném respektu a autoritě. A pakliže mu vyjde návrat na léto, teoreticky by se mohl objevit už na zářijovém turnaji Clashe, který nás zavede zpátky do Prahy, kde si Kotlár přeje odvety s oběma svými přemožiteli, tedy Markem Valáškem a Karlosem Bendou.


Další články