Sleduj nás

Buchinger zhodnotil Keitovy kvality a nastínil taktiku, která bude klíčová k vítězství

Buchinger zhodnotil Keitovy kvality a nastínil taktiku, která bude klíčová k vítězství
Ivan Buchinger musel upřímně přiznat, že ho v příštím zápase bude čekat velmi náročný, dravý a hladový soupeř.

Lehká váha OKTAGONu MMA se už tento víkend dočká velkého sjednocujícího souboje, v němž se proti sobě postaví regulérní a dočasný šampion.

Tím dočasný je belgický objev Losene Keita, který ve své profesionální kariéře ještě neprohrál, a co víc, v OKTAGONu už dokázal porazit dva perspektivní borce, jimiž jsou Karol Ryšavý a Ronald Paradeiser.

„Keita je hodně šikovný fighter. Dravý a výbušný, velmi dobrý v postoji. V jeho očích jsem viděl, jak moc je sebevědomý. Vůbec se nebojí, že by ho v přestřelce mohl někdo knokautovat. Rozhodně to bude silný protivník,“ uvedl pro server kaocko slovenský šampion, který nebude moct v samotném boji nic podcenit.

Losene Keita oktagon


Dobrá taktika je tedy klíčová. „Keita se bude snažit, abychom se na zem za žádnou cenu nedostali. Já zase, abych ho tam udržel co možná nejdéle. V postoji bych s ním mohl mít celkem velké problémy. Klíčové opravdu bude, kde se náš souboj bude odehrávat,“ je si dobře vědom.

Přípravu má za sebou údajně velmi poctivou. „Myslím, že natrénováno mám určitě dobře. Po zranění jsem hodně posiloval, nabral svalovou hmotu a teď musím hubnout podobně, jako bych shazoval na 66 kg. Ale v pohodě. Aspoň se cítím být silnější než dřív. Navíc já se v přípravě držím vlastně pořád,“ dodal Buki.

Další články