Sleduj nás

Buchinger: Že mě Tichota chce poslat do důchodu? Čekal jsem to, vždyť jsem tu nejlepší

Buchinger: Že mě Tichota chce poslat do důchodu? Čekal jsem to, vždyť jsem tu nejlepší
Na posledním turnaji OKTAGONu jsme mohli sledovat zajímavý souboj mezi českým zápasníkem Tichotou a Polákem Karetou. Našlapaný polský bojovník vzbuzoval velké obavy, protože v předchozích dvou duelech porazil Růžičku, a pak i Gabala.

Na Tichotu už byl ale krátký, a tak český bijec pomstil své kamarády a zvítězil nad Karetou na body. A pak si ukázal na slovenského šampiona Buchingera, na kterého si hodně věří. Co na to Buki?

Buchinger se stále vzpamatovává ze zranění, které ho stálo souboj s Kozmou. To mu ale nebrání v tom, aby na sebevědomá slova Tichoty reagoval. “Čekal jsem to a beru to tak, že je to normální věc. Když se někdo chce stát tím nejlepším, tak musí přejít přes mě. To v podstatě zažívám celý život od té doby, co dělám MMA. Stejné to bylo i v Rusku a jiných organizacích, takže jsem na to zvyklý. Koneckonců já mám opasky, takže jsem nejlepší. On je mladý, talentovaný a hladový,” reagoval Ivan Buchinger


Sebevědomí Tichotovi totiž rozhodně nechybí. “Není žádným tajemstvím, že chci pás OKTAGONu. Jsem si vědom toho, že abych ho dostal, tak musím bojovat se šampionem. Věřím si i na Ivana Buchingera, ten je teď ale zraněný. Takže teď Paulus? Nemyslím si, že je to borec takových kvalit, jak si hodně lidí myslí. Ukážu, že jsem o tři třídy jinde, někdy v březnu nebo dubnu a pak v říjnu pošlu Ivana do důchodu,” prohlásil po poslední výhře zápasník Tichota.

Nejbližší OKTAGON turnaj nás čeká v únoru, což je na zápas mezi Tichotou a Paulusem příliš brzy. Každopádně v březnu se OKTAGON vrací na Slovensko, a tam by se tahle bitva skvěle vyjímala. Tak uvidíme, kdy se ji nakonec dočkáme.

Další články