Sleduj nás

Buchinger: Ten oheň už vyhasl. Nedokážu říct, jestli se ještě rozhoří

Buchinger: Ten oheň už vyhasl. Nedokážu říct, jestli se ještě rozhoří
Ivan Buchinger zažívá krizové období kariéry a přiznává, že ten oheň v něm už dohořel. Pokusí se ho ještě zapálit, ale nadějí tomu příliš moc nedává.

S „Bukim“ jsme se v kleci naposledy viděli letos v dubnu, když ho již v prvním kole udolal nadějný bojovník Losene Keita. Tato prohra započala krušné zdravotní období, ve kterém se Ivan podrobil operaci kolene. Navíc jej zlobí i rameno, které se možná také nějakému operačnímu zákroku nevyhne.

ivan buchinger pas titul Ivan Buchinger

Buchinger zažívá krizi


„Je to katastrofální, bohužel. V koleni jsem si přetrhl přední křížový vaz a v červnu jsem podstoupil operaci. Už je to v celkem dobrém stavu, jen to potřebuje čas. Mohu jezdit na kole, dělám dřepy, dokonce i lehké lapy. Doktoři mi však doporučili, abych to koleno nezatěžoval, proto se ještě s nikým nespáruji,“ přiznával Buchinger.


Bolestivé je však i rameno. „Strašně mě bolí a už nevím, co s tím mám dělat. Doktor mi řekl, že to zatím není potřeba operovat. Stačí si ale jít chvíli zabouchat a hned cítím bolest. Jako by tam bylo něco roztrženého. Možná půjdu ještě na MRI a potom se uvidí,“ zaspekuloval si.

V každém případě jsou poslední prohra i všechna tato zranění důvodem, které nutí člověka pochybovat a zamýšlet se, zdali má tato bojová pouť ještě smysl. „Vrátit bych se chtěl, nemůžu přeci po takové prohře ukončit kariéru. Potíž je v tom, že momentálně necítím žádný oheň. Možná, až přijde nějaký zápas, tak se ještě rozhoří, ale to nevím,“ svěřil se Buchinger pro šport.sk.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA