Sleduj nás

Brock Lesnar? Strašně moc bych mu nakopal p*del, rozvášnil se Cormier

Brock Lesnar? Strašně moc bych mu nakopal p*del, rozvášnil se Cormier

Ještě když Danielu Cormierovi náležel titul šampiona těžké váhy, usiloval o zápase se svým dávným předchůdcem Brockem Lesnarem.

Oba dva těžkotonážníci si spolu vyměnili pár ostřejších vzkazů, na podiu dokonce přišlo i nějaké popostrčení, ale vyústění v podobě reálného souboje jsme se nikdy nedočkali. Lesnar se už do UFC i přes silné náznaky nevrátil, čehož „DC“ dodnes velice lituje.

„Mohla to být pro mě snadná výhra, Brocka bych totálně rozemlel,“ vracel se k událostem z léta roku 2018 během svého posledního rozhovoru Cormier.

Brock Lesnar a Daniel Cormier chtějí odvetu

„Byl bych tím, kdo ho nadobro vyprovodí z oktagonu. A k tomu navíc nám to hrálo dobře vizuálně do karet, takže by to lidi bavilo. Brock je velký a mohutný, já naopak malý a trochu zavalitý, ale stoprocentně bych mu nakopal prdel,“ nepochyboval.


Nakonec všechno zůstalo jenom u slov. Lesnar zakotvil zpátky ve WWE, kde se usadil, a Cormier zvládl jednu úspěšnou obhajobu s Derreckem Lewisem, než jej o pás připravil Stipe Miocic.

A právě s tímto soupeřem ho čeká nyní reparát. Má to být trilogie, která určí, kdo je nejlepším zápasníkem těžké váhy celé historie UFC.


Další články