Sleduj nás

Britské impérium spojí síly. Joshua má pomáhat Furymu na přípravu s Wilderem!

Britské impérium spojí síly. Joshua má pomáhat Furymu na přípravu s Wilderem!
Anthony Joshua hodil za hlavu všechny Furyho prognózy, že ho Andy Ruiz v odvetě knokautuje, a dokonce se sám nabídl, že svému krajanovi pomůže v přípravě na Wildera. Gypsy King jeho pomoc s velkou radostí přijal.

Anthony Joshua (23-1-0, 21 KO) vystoupil ve vysílání televize Sky Sports, kde se zaměřil na nadcházející duel, který nepochybně zahýbe se špičkou těžké váhy. Jeho kolega z Manchesteru Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) se v rámci velkolepé odvetné bitvy střetne s Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO).

„Upřímně si myslím, že má na to Wildera porazit,“ uvedl „AJ“ připomínajíc, že by se chtěl pak utkat s vítězem. „Myslím si, že kdyby na to došlo, tak by pro mě byl Fury těžší soupeř, protože je rychlejší a agilnější, takže chci, aby vyhrál. Jen si představte, jak velký by to byl fight… Zejména, kdyby se konal na britské půdě,“ navnazoval současný držitel pásů IBF, IBO, WBA a WBO, který je ochotný pro splnění toho cíle nabídnout Tysonovi pomocnou ruku. „Pokud mě Fury potřebuje, přijedu. Budu s ním trénovat, aby byl na Wildera co nejlépe připravený.“
Jakmile se tato informace donesla až k samotnému Gypsymu Kingovi, netrvalo dlouho, aby na ni odpověděl. „Právě jsem viděl Joshuův proslov na Sky Sports, kde říkal, že by si přál mi pomoct v přípravě na Wildera, abych se s ním hned potom mohl utkat na britské půdě… Nemám s tím problém. Anthony, až dám Deontaye, moc rád s tebou budu bojovat. A taky tě budu mít opravdu, opravdu, opravdu rád ve svém kempu. Společně se postaráme o to, aby Wilder dostal poctivou nakládačku. Děkuju ti za nabídku a gratuluji k tvé poslední výhře,“ reagoval Fury ve videu na svém instastories.

Další články