Sleduj nás

Britská těžká váha vyhrožuje Mikeu Tysonovi: Je mi jedno, že ti je 200, i tak ti nakopu p*del!

Britská těžká váha vyhrožuje Mikeu Tysonovi: Je mi jedno, že ti je 200, i tak ti nakopu p*del!

Kousek slávy z Tysonova hvězdného comebacku by si chtěl uloupnout Dillian „The Body Snatcher“ Whyte (27-1-0, 18 KO), jenž na adresu slavné boxerské legendy vyslal poněkud nemístnou poznámku.

Britský bojovník s jamajskými kořeny se objevil v pořadu „The AK and Barak Show“, kde se zaměřil na Tysonův velký návrat. Doposud se totiž nepotvrdilo, kdo bude jeho první soupeř, a tak Whyte nabídl sám sebe.

Dillian-Whyte


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Určitě bych o ten duel měl zájem. Kdo by neměl? A co navíc, brutálně bych mu nakopal prdel, takže bych mohl všude říkat, že jsem porazil Mikea Tysona. A vůbec mě nezajímá, že mu je 200 let!“ sdělila vysmátá sedmička světového žebříčku těžké váhy.

Pozoruhodné na této odpovědi je, že si Whyte neviděl do pusy. Ještě před nedávnem totiž Mikeovi s Evanderem (Holyfieldem) doporučoval, aby se v jejich věku už nevraceli. Totéž neuniklo ani tázající straně během vysílání.


„Ne, ne, ne, ne. Tohle říkám, protože se snažím si vydělat na chleba,“ vysvětloval aktuální prozatímní šampion těžké váhy federace WBC, jenž se pouze snažil chopit příležitosti, která by mu zaručila pořádný balík. I když by šlo jen o exhibiční zápas. 


Další články