Sleduj nás

Breazeale: Donutím Wildera prosit o milost a nakonec mu jednou provždy zavřu pusu

Breazeale: Donutím Wildera prosit o milost a nakonec mu jednou provždy zavřu pusu

Ani ne dva týdny nás dělí od bitvy mezi Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO) a Dominicem Breazealem (20-1-0, 18 KO), ve které půjde o pás šampiona WBC. Obhájí „The Bronze Bomber“ svůj klenot, nebo ho předá „Troublemu“?

„Opravdu věřím tomu, že teď nastala ta správná chvíle, kdy se budou lámat ledy. Přijdu tam a natrhnu Wilderovi p*del, jinak to ani nebude. Nemůžu se dočkat, až položím své ruce na jeho obličej a znemožním ho před celým tím davem,“ uváděl kalifornský rodák Dominic Breazeale, jehož slova byla okořeněna emocemi zloby. Tento osobní spor se mezi oběma borci táhne již velmi dlouho. Doposud jim však nebylo přáno, aby se to mohlo vyřešit.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jak k tomu došlo? Všechny stopy nás vedou do Birminghamu. Psal se tehdy 25. únor 2017, Breazeale i Wilder té noci bojovali na stejné akci. Oba dva pochopitelně zvítězili, a tak je čekala pozápasová oslava v hotelu, kde probíhal večírek. Při střetu těchto dvou jmen ovšem nedošlo k žádnému přátelskému přivítání, oba dva kohouti do sebe začali tak silně rýt, až musely zasahovat jejich týmy, aby zmíněnou dvojici oddělily. 

Wilder od té doby pravidelně na svých tiskových konferencích předává vzkazy Breazealovi: „Radím ti, abys zůstal doma, protože až se jednou rozhodneš vstoupit do ringu, udělám z tebe kripla.“


„Nejde o to, že jsme se pohádali, ale o to, že nebral ohled na ostatní lidi v sále a na mou rodinu, která byla při tom. A za to ho chci zničit, protože ohrozil mou rodinu," odpovídal třiatřicetiletý Wilderův soupeř.

„I po tomto incidentu stále nezavřel pusu. Stále do toho tahal mou rodinu a mé syny. Chtěl jsem ho donutit zaplatit už loni v květnu, ale tehdy to ještě nevyšlo. Nyní už neexistuje způsob, jak by se duelu se mnou mohl vyhnout. Jsem v nejlepší možné formě, v jaké bych mohl být. Donutím ho prosit o milost a nakonec mu zavřu pusu jednou provždy,“ předpovídal Breazeale.Další články