Sleduj nás

Bratři Paulové? Nikdy by nepřijali zápas, ze kterého by cítili nebezpečí, tuší Overeem

Bratři Paulové? Nikdy by nepřijali zápas, ze kterého by cítili nebezpečí, tuší Overeem
Alistair Overeem se domnívá, že oba bratry Pauly prokoukl. Nikdy by totiž nešli do zápasu, ve kterém by jim mohlo jít o zdraví.

Oba YouTubeři si tu vydělávají ohromné peníze, jejích zápasy budí pozornost, ale přitom v nich riskují jen minimálně. I teď, když Jake Paul přijal souboj s Tommym Furym, se údajně nemá čeho obávat, osud má ve svých rukou.

„Tohle celé je z jejich strany jenom byznys, o skutečné bojové hře nemají ani páru a pochybuju, že by někdy šli do zápasu, ze kterého by mohli cítit byť jen nepatrné nebezpečí. Oba hrají pouze bezpečnou hru, viz Logan Paul vs. Floyd Mayweather nebo Jake Paul vs. Ben Askren, nic z toho nedávalo smysl, vždy museli mít nějakou výhodu,“ dal se do řeči Alistair Overeem.


„Všechny tyhle jejich souboje jsou jen na oko, ani Tommy Fury není žádný boxer, že by měl Jakeu Paulovi nějak výrazně zatopit. Nikdy by totiž skutečnou výzvu nepřijal. Nikdy by nepřešel do MMA a nikdy by nečelil skutečnému zabijákovi,“ štvalo Overeema, který se bojové kariéře věnuje už přes dvacet let a střetl se s těmi největšími hrozbami v oboru.

Že to tu YouTubeři na bojovém poli přebírají, toho má být důkazem i Logan Paul, který si podle zahraničních zdrojů na únor příštího roku domluvil boxerskou bitvu s Mikem Tysonem. Jeho bratr Jake by ještě v prosinci měl čelit Tommymu Furymu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články