Sleduj nás

Boxing Live - Šálek Tomáš - Šour Pavel

Boxing Live - Šálek Tomáš - Šour Pavel

Další velmi očekávaný duel těžké váhy je potvrzen. Plzeňský šampión Pavel Šour a ústecký ranař Tomáš Šálek se na akci Boxing Live - Ústí nad Labem utkají o titul.

Pavlovi je 36 let a boxu se věnuje krásných 22 let. Není to sice tvrdý a silový boxer, ale mezi jeho přednosti patří boxerská chytrost, reakce a rychlost. Z amatérského ringu odešel po zisku titulu mistra ČR 2015. Od té doby má v profi 11 zápasu, z nichž prohrál jen jednou KO v prvním kole, ovšem se špičkovým boxerem, bronzovým olympionikem 2016, Filipem Hrgovičem.


Tomášovi je teprve 20 let, začal boxovat asi ve 14 a už tenkrát nikdo moc nevěřil kolik mu je. Dodnes má téměř stejnou váhu, výšku i postavu. Do profesionálního ringu odešel po zisku titulu mistra ČR 2016, kdy dostal nabídku od Německé stáje SES. Od té doby odboxoval 9 zápasů, ze kterých 7 vyhrál stylem KO. Ustát plný počet kol se povedlo jen Petru Frolichovi, který Tomášovi absolutně nesedí a dost se s ním natrápil.


Tohle bude rozhodně zajímavý a vyrovnaný zápas. Pavel teď rozjíždí podnikání, takže je možné, že kvůli tomu nebude tak připravený. Rozhodčí budou jistě na straně domácího boxera. Duel je vyrovnaný, ale pokud máme vybrat sázku na vítěze, volíme Šour Pavel.

Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma!

Zdroj: Daniel TáborskýDalší články