Sleduj nás

Boxerské show Evropa vs. Asie v hotelu Hilton

Boxerské show Evropa vs. Asie v hotelu Hilton

Praha se 2. února stane opět dějištěm toho nejlepšího, co nabízí světový amatérský box. Po loňském úspěchu Evropa vs. Kuba své síly poměří opět top borci Evropy, kteří však tentokrát vyzvou výběr špiček z Asie. Podívanou na strhující a adrenalinem nabitou mega show předvedou boxeři z Číny, Uzbekistánu a mnoha dalších zemí asijského kontinentu!

Boxerské show Evropa vs. Asie v hotelu Hilton

Klání napínavá do posledního momentu se tentokrát odehrají v pražském hotelu Hilton, který je tradičním místem pro pořádání exkluzivních zápasů v boxu i jiných bojových sportech. Účast těch nejlepších boxerů z obou kontinentů a fakt, že vzájemná utkání jsou velmi prestižní a v zahraničí vysoce ceněná, již dopředu předurčuje unikátní akci.


Galashow nabídne nezapomenutelnou podívanou na tři předzápasy nejlepších českých boxerů proti kvalitním zahraničním soupeřům a deset hlavních duelů, v nichž se představí reprezentanti Asie proti výběru Evropy. I mezi jednotlivými zápasy, jimž na atraktivitě přidává jejich rychlý spád, kdy se hrají na tři kola po třech minutách vždy s minutovými přestávkami, a boxeři při nich mohou k likvidaci soupeře používat pouze ruce, bude o zábavu postaráno.

V ringu uvidíme hvězdy domácího amatérské boxu jako Martinu Schmoranzovou, Zdeňka Chládka, Jirku Havla nebo Miloše Bartla.Další články