Sleduj nás

Boráros: Udělám všechno proto, abych se objevil už na Oktagonu 12

Boráros: Udělám všechno proto, abych se objevil už na Oktagonu 12

Ikona slovenského MMA a zároveň zápasník, jenž to v posledních týdnech neměl zrovna lehké. To je Gábor Boráros, k němuž se každý den dostává celá řada podpůrných zpráv, které ho motivují na jeho cestě za zotavením.

„Musím poděkovat všem svým fanouškům. Jejich podpora je neuvěřitelná! Je to pro mě obrovská motivace dostat se co nejrychleji zpět,“ reagoval Gábor, který si 17. listopadu 2018 na Oktagonu 10 přetrhal vazy v koleni.


Následně tedy přišla operace, povinný odpočinek, posléze lehký pracovní zápřah a nyní už dokonce pravidelné tréninky. Ty jsou ještě ovšem zčásti limitované. „Cvičím už skoro jako normálně, ale sparingy ani wrestling ještě nemůžu,“ potvrzoval Boráros, který s ohledem na obnovení zranění trénuje zatím pouze jednofázově.

„Musím si na to dávat pozor. Doufám, že na Oktagon 12 (8. června, Bratislava) už budu připraven. Udělám všechno proto, abych se tam objevil,“ navnadil slovenský bijec své fanoušky. Jméno jeho potencionálního protivníka zatím není známo, ovšem všechno má svůj čas.Další články