Sleduj nás

Boráros nemá důvod se vztekat, prohrál jasně 0-3, líčí Mikulášek. Na odvetu je připravený

Boráros nemá důvod se vztekat, prohrál jasně 0-3, líčí Mikulášek. Na odvetu je připravený
Vašek Mikulášek je doslova uražen tím, jak si mohl Gábor Boráros stěžoval na prohru, která byla prý úplně jednoznačná.

Oba borci se spolu střetli v rámci boxerského utkání nyní na Oktagonu 38, ve kterém Baba Jaga sice slavil výhru na body, ale údajně se přitom dopustil mnoha hrubých faulů, kterými si tuto výhru jistil.

Promotér Novotný se následně nechal slyšet, že byl Gábor Boráros velmi rozčílený tím, co všechno tam Vaškovi prošlo za fauly, kterých se dopouštěl, protože byl „nahulený“. I to je ten důvod, proč se Gábor nyní dožaduje čestné odvety, kterou by ovšem raději podstoupil už v MMA.


„Na co je Gábor jakože nas*aný?“ dotazoval se Mikulášek, když se o této novince dozvěděl. „I po tom, co mi byl odečten jeden bod, jsem zápas ovládl 3:0 na body!“ poznamenával s tím, že je vyjádření jeho slovenského protivníka velmi pomatené.

boraros zraneni 2022


„On dal tak dva údery a upřímně mě nenahulil ani jednou, tak nevím, odkud to vzal, že mě nahulil… Už dost sraček a keců! MMA kdykoliv, mistře Gábore!“ doplnil Mikulášek na svých sociálních sítích.

Promotérovi Ondřeji Novotnému se tato možnost očividně celkem zamlouvá, proto se jí vyloženě bránit nebude. A svým způsobem by mohli být nadšeni také diváci, kteří mohou mít záruku, že se v MMA od obou borců dočkají záživnější a otevřenější show, než jak tomu bylo v boxu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články