Sleduj nás

Borároš Gábor - Kozma David: Jedním z vrcholů večera bude česko-slovenský souboj mezi Kozmou a Borárošem

Borároš Gábor - Kozma David: Jedním z vrcholů večera bude česko-slovenský souboj mezi Kozmou a Borárošem

Jedním z vrcholů večera bude česko-slovenský souboj mezi Kozmou a Borárošem. Český bojovník, má v 26 letech za sebou už 33 duelů, z nichž 23 vyhrál a deset prohrál.


V posledních třech letech šel Kozma ale s výkonností výrazně nahoru, z předešlých 12 utkání vyhrál hned jedenáctkrát a nestačil pouze na nestora českého MMA Petra Knížeho.

Jeho soupeřem bude už dvojnásobný vítěz Oktagonu Gábor Borároš. Slovenský válečník s přezdívkou „Beast“ patří mezi nejvýraznější postavy slovenské scény a naplno budí mezi fanoušky emoce. Jedněmi milovaný a druhými nenáviděný bijec je velice solidní postojář, ale také na zemi umí být nebezpečný, zejména když dojde na „ground and pound“.

Borároš Gábor vs. Kozma David

Kozma bude chtít dostat Borároše každopádně na zem, pokusy o „take down“ tak na sebe nenechají dlouho čekat. Kozma tak vsadí na taktiku, se kterou proti Borárošovi uspěl Gonzalez a díky rychlosti i výškové převaze má šanci ji naplnit. Borároš disponuje obrovskou silovostí, nicméně pokud ji nedokáže využít během prvního kola, tak prohraje.Další články