Sleduj nás

Borároš Gábor - Kozma David: Jedním z vrcholů večera bude česko-slovenský souboj mezi Kozmou a Borárošem

Borároš Gábor - Kozma David: Jedním z vrcholů večera bude česko-slovenský souboj mezi Kozmou a Borárošem

Jedním z vrcholů večera bude česko-slovenský souboj mezi Kozmou a Borárošem. Český bojovník, má v 26 letech za sebou už 33 duelů, z nichž 23 vyhrál a deset prohrál.

V posledních třech letech šel Kozma ale s výkonností výrazně nahoru, z předešlých 12 utkání vyhrál hned jedenáctkrát a nestačil pouze na nestora českého MMA Petra Knížeho.

Jeho soupeřem bude už dvojnásobný vítěz Oktagonu Gábor Borároš. Slovenský válečník s přezdívkou „Beast“ patří mezi nejvýraznější postavy slovenské scény a naplno budí mezi fanoušky emoce. Jedněmi milovaný a druhými nenáviděný bijec je velice solidní postojář, ale také na zemi umí být nebezpečný, zejména když dojde na „ground and pound“.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Borároš Gábor vs. Kozma David

Kozma bude chtít dostat Borároše každopádně na zem, pokusy o „take down“ tak na sebe nenechají dlouho čekat. Kozma tak vsadí na taktiku, se kterou proti Borárošovi uspěl Gonzalez a díky rychlosti i výškové převaze má šanci ji naplnit. Borároš disponuje obrovskou silovostí, nicméně pokud ji nedokáže využít během prvního kola, tak prohraje.Další články