Sleduj nás

„Bones“ v reakci na svůj pozitivní test: Nevěnuju pozornost něčemu, co není pod mou kontrolou

„Bones“ v reakci na svůj pozitivní test: Nevěnuju pozornost něčemu, co není pod mou kontrolou

Možná se právě drbete na hlavě a ptáte se, jak je to jenom možné, ale vesměs tomu jinak už ani nebude. Jon Jones byl na konci roku znovu testován (tentokrát však VADOU), a i když byl výsledek opět v pikogramech, hodnota byla o něco vyšší než u testů, které prováděla USADA.

A i navzdory tomuto číslu je třeba říct, že je budoucnost muže, který se vrátil po rok a půl dlouhé absenci, alespoň prozatím v pevných rukou. Jelikož se jedná o hodnotu, která dle matematických tabulek nemůže nijak ovlivnit lidskou výkonnost, pak nebude ani jedna antidopingová společnost provádět další potřebná opatření, aby současného šampiona z polotěžké váhy opět vyřadila ze hry.

„Prosím všechny, aby si toho nevšímali. Nelitujte mě, ani mě neobviňujte. V mém tréninkovém kempu jde všechno dobře (příprava na zápas s Anthonym Smithem) a já sám netrávím čas řešením věcí, které jsou naprosto mimo mou kontrolu,“ reagoval „Bones“ na sociálních sítí, když odpovídal na dotaz některému ze svých fanoušků. Účelem bylo uklidnit situaci, jež vznikla vlivem dalšího pozitivního nálezu.

Jonu Jonesovi byla při slyšení u Nevadské atletické komise udělena licence k jeho přístímu zápasu, jenž se bude konat v Las Vegas. Součástí této propustky jsou i pravidelné testy, a to alespoň dvakrát měsíčně, které si bude jedenatřicetiletý borec hradit z vlastní kapsy. Podle všeho se on sám však nebojí, že by překročil pravidla do takové míry, aby se to nedalo unést...Další články