Sleduj nás

Bojovník Clash of the Stars skončil na JIP. Rval jsem se s fízly, tvrdí

Bojovník Clash of the Stars skončil na JIP. Rval jsem se s fízly, tvrdí
Influencer a mimo jiné také bojovník organizace Clash of the Stars Tadeáš Veselý má za sebou život ohrožující příhodu.

Tadeáš si zřejmě usmyslel, že je bojovníkem nejen v kleci, ale i mimo ni, a tak se snažil ukázat své nově nabyté schopnosti proti mužům zákona. Čtyři z nich údajně zmastil, na další ale už nestačil. Tak zní jeho verze příběhu.

„Zmlátil jsem čtyři policajty!“ oznámil influencer, který živě vysílal na svém Instagramu přímo z nemocničního lůžka. Hlavní příčinu své hospitalizace ovšem neuvedl, pouze se zmínil, že skandoval známou anglickou zkratku ACAB. Tedy všichni fízlové jsou parchanti.


Z uvedené výpovědi si můžeme odvodit, že Veselý pány policajty vyprovokoval, načež čelil jejich hněvu.

Tadeáš Veselý vs. Snejks na akci Clash of the Stars 3 Tadeáš Veselý vs. Snejks na akci Clash of the Stars 3


Daný příběh je nicméně stále matoucí. Deník eXtra proto přišel s informací, že Tadeáš požil na jednom večírku větší množství omamných látek, které mu dali jeho „přátelé“ do pití a které zapříčinily toto jeho podivné chování.

„Kamarádi mu údajně do pití hodili platíčko xanaxu a nějaký další fety,” sdělil pro eXtra jeden anonymní zdroj.

Rvačkou s policií to údajně nekončilo. Co byl ústřední člen organizace Clash of the Stars převezen do nemocnice, vyhrožoval ještě tamnímu personálu.

„Tadeáš vyhrožoval pracovníkům nemocnice, že je zabije atp. Teď leží připoutaný k lůžku a hlídá ho policie, aby sobě nebo sestřičkám neublížil,“ dodal zdroj.


 

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA