Sleduj nás

Boj s Covingtonem? Vždyť je to loser, já chci jen vítěze, dožaduje se Nate Diaz

Boj s Covingtonem? Vždyť je to loser, já chci jen vítěze, dožaduje se Nate Diaz
Nate Diaz vyhlíží návrat do boje proti nějakému "velkému" soupeři, už dvě zvučná jména ale musel odmítnout. 

Stocktonský gangster usiluje o to, aby jeho poslední zápas smlouvy s UFC byl opravdu monstrózní. Jeho ideálním přáním je Kamaru Usman, ale na tuto pobídku musel i Dana White říct jasné ne.

Namísto toho mu byl tedy nabídnut Khamzat Chimaev a podle nových informací to vypadá, že i Colby Covington. Nate Diaz jen mávnutím ruky oba dva borce zamítl.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Už jen to, že se moje jméno skloňuje s někým, jako je Chimaev, mě uráží. Nechci se bavit o někom, kdo má jenom čtyři zápasy v UFC,“ reagoval Nate.

A co taký Covington? „Nechci žádné losery. Však dostal dvakrát za sebou na prdel od Usmana. Já chci pouze vítěze. Chci bojovat s tím, kdo Covingtona porazil,“ řekl a zároveň si ukazoval opět na Usmana.


„Rád bych se vrátil do klece co nejdříve, budu připraven hned v lednu. Dejte mi Usmana!“ poručil si Diaz, který tak trochu zapomněl, že je nyní šampion velterové váhy mimo hru se zlomenou rukou a do boje se několik měsíců jen tak nepodívá.

Další články