Sleduj nás

Boj o Štvanici! Je to náhoda? Yangames a OKTAGON na sebe opět termínově naráží

Boj o Štvanici! Je to náhoda? Yangames a OKTAGON na sebe opět termínově narážíFOTO: Yangames

Na domácí scéně bude v dohledné době asi o zábavu postaráno. Promotér a dlouholetý organizátor turnajů Yangames a Night of Warriors Andy Smrčka již dlouhé měsíce avizoval snahu uspořádat letošní ročník oblíbeného turnaje na Štvanici.

Yangames turnaj byl vždy spojován s areálem Žlutých lázní, ale z kapacitních důvodů se měl tentokrát využít tenisový stadion, který má obvykle téměř nulovou vytíženost.

Obrovské plány na jeden z největších svátků postojových disciplín dostávají tvrdý úder ještě daleko před svým uskutečněním. Galavečer Yangames měl letos na programu hned tři titulové bitvy o pásy WAKO PRO, ve kterých se měl představit Vlado Idranyi, Tomáš Hron a Václav Sivák.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kromě těchto zápasů měla být karta doplněna hvězdami domácí i zahraniční scény. To vše ale za předpokladu, že bude k využití areál v srdci Prahy. Ten disponuje kapacitou přes osm tisíc diváků, navíc má naprosto unikátní atmosféru. O tom se již v minulosti přesvědčil OKTAGON, který drží tradici letních turnajů již od svého vzniku.

Termínová kolize dvou největších hráčů, kterými scéna bojových sportů disponuje, je smutnou záležitostí. Těžko se dá předpokládat, že Adrian Smrčka a Ondřej Novotný na sebe nemají telefonní čísla, a proto se nemohli dopředu dohodnout na datu, kdy se budou obě akce odehrávat.


Pokud proběhla předběžná dohoda a nyní je vše jinak, tak tento akt působí jako pouhá demonstrace síly. A jak dobře víme z divadelní hry Ivánku kamaráde, silnější pes souloží.

„Andy Smrčka se dohodl s Oktagonem, přesněji s Ondrou Novotným, na datu. Začal dělat promo, domluvil titulové zápasy a zkrátka vše, co bralo finance a čas. Najednou ale Oktagon přišel s tím, že bude dělat rovnou dvě Štvanice za sebou a Yangames tak mají smůlu. Osobně jsem zvědav, jak tohle dopadne, protože už se to stalo i v minulosti. Je to zase podpásovka a všichni ví, odkud vítr vane. Zeptejte se třeba třeba Pína Ondruše,“ napsal zdroj blízký redakci Top-Fight.cz.

Vzhledem k časovému presu se situace musí vyřešit co nejdříve. Naše redakce se pokusí zjistit stanovisko všech zainteresovaných stran a také to, jak chtějí zbytečně vyhrocenou situaci řešit.


Zdroj: Yangames


Další články