Sleduj nás

Blíží se čas bitvy? Procházku smetu z povrchu zemského, věří Hill a směje se Jirkovým kvalitám

Blíží se čas bitvy? Procházku smetu z povrchu zemského, věří Hill a směje se Jirkovým kvalitámFoto: UFC

Jiří Procházka je jen průměrný zápasník, který měl štěstí, že se dostal až k titulu šampiona. Teď však plánuje Jamahal Hill všem fanouškům, a zejména pak českému samurajovi, otevřít oči.

Hill je internetový hrdina, který čas od času směrem do srdce Evropy vysílá skutečně peprné poznámky. Ta poslední zazněla v MMA Junkie Radiu, kde současný šampion polotěžké váhy UFC vystoupil jako host a rozhovořil se o svém nadcházejícím zápase.

Všichni tuší, že to bude proti Jiřímu Procházkovi, který akorát čeká na zelenou od lékařů, zdali a kdy mu dovolí vstoupit do klece. Kdyby to vyšlo ještě na léto, pak se této bitvy stoprocentně dočkáme a Jamahal už teď ví, že v ní bude doslova úřadovat.


„Já jsem jediným králem polotěžké váhy a byl jsem jím už v době, co jsem ten titul ještě neměl. Jiří Procházka nebyl šampion, nemá na to dostatečné kvality… To nicméně věděl i on sám, což je důvod, proč uvolnil svůj titul. Nevěřil ve své dovednosti, a tak uvolnil žezlo právoplatnému vládci,“ vychvaloval se Hill

„Kdybych já se zranil, nikdy bych mistrovský opasek neuvolnil. Ne za těchto okolností. Jirka ale nevěřil sám v sebe, ve své zkušenosti a musel se s titulem rozloučit… Teď není o čem, pás je u svého právoplatného majitele a pokud Jirka chce, může si pro něj dojít. Jak jsem řekl, snil jsem o tom, že se s ním utkám, ale ať počítá s tím, že ho pošlu v žebříčku hluboko dolů,“ pověděl.


A teď to zásadní… „Neexistuje jediný MMA aspekt, ve kterém by byl Jirka lepší, než jsem já. Je to atraktivní bojovník, to nepopírám, ale podle má spíše více štěstí jak rozumu. Až ho porazím, odhalím vám všechny jeho slabiny a všem ukážu, jaký rozdíl mezi námi dvěma doopravdy je,“ věří si Hill, který plánuje Jirku zavrtat několik metrů pod zem.


Další články